Azyrah.net | Global | PVM | 11 Farklı Dil Desteği | Açılış 14.01.2022
https://azyrah.net/

Açıklama

SUNUCU HAKKINDA KISA ÖZET

1 – 120 Seviye
Mevcut official sunucudaki tüm sistemler sorunsuz olarak burada da var ve de official düzeyinde bir F2P (Free to Play) oyun altyapısı sunmak istiyorlar
Türkçe dil %98 oranında aktif ve de sorunsuz çalışıyor.
Henüz bir türk takımı yok ancak türk takım üyesi arayışı içinde olduğunu belirttiler ve de en kısa sürede türk oyuncular ile ilgilenilmesi için takım üyesi alınacakmış.
Düzenli olarak oyuna yama getiriyorlar ve de bir sorun/hata ile karşılaştığınızda direkt olarak karşınızda muhattap bulabiliyorsunuz. Bu konuda ilgi ve alaka olarak çok başarılılar.
Oyun içinde 
etkinlik takvimi mevcut. Oradan tümünü takip edebiliirsiniz.
Türkiye’deki oyuncular eğer kendilerine uyarlanmış olan fiyattan alışveriş yapmak istiyorlarsa discord sunucumuzdaki, payment-info bölümünden ticket açmaları gerekmektedir.

Sunucudaki oyuncu sayısı şu an az ama pazara ne koyarsanız satılıyor ve de haritalarda mutlaka farm yapan oyuncular görebiliyorsunuz. Oyuncu sayısına fazla takılmanızı önermem, eğlencenize bakın.

Şu ana kadar gözlemlediğim süre boyunca maddi açıdan sorunları olduğunu görmedim. Yayıncılar ile sürekli anlaşmaya çalışıyorlar ve de şu an Türkiye’den XeKsenon ile beraber çalışıyorlar.

Kendileri sunucunun yapısını ve amaçlarını aşağıdaki gibi izah etmişler;

Amacımız oyunun orijinal stilini korumaktır, bunun için official sistemleri neredeyse aynı hale getirdik. Bazı değişiklikler ve yeni sistemlerle oyun, pvp bir sunucuda oynamanın avantajlarından yararlanmak için basitleştirildi. Sizi topluluğumuza katılmaya davet ediyoruz!

Kayıt ol: https://azyrah.net/register/turkmmo
Discord: https://discord.com/invite/hVq7RUA4fJ

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
Gj4iWFx.gif
EpTvEix.gif
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
yCKf9W1.jpg
eY5map2.jpg
cQHmC3L.jpg